• Bize Ulaşın 0532 316 85 39
  • 7/24 İletişim 0535 589 52 86
  • TALEP FORMU

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat zor ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Alanya ZEKİ Nakliyat olarak müşterilerimize alanında tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımız ve yeni modelden oluşan eşya taşıma araçlarımız ile başta Alanya olmak üzere tüm Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.


Evden eve nakliyat talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır. Evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.


Yapmış olduğumuz sigorta şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerinin tümünde geçerli niteliğe sahip eşya sigortasıdır. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması Allianz sigorta firmasıdır ve 50.000 TL değerinde yapılan sigortadır. Eşyanızın kırılması, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı geniş kapsamlı eşya sigortasıdır.


Taşınma tarihinde sabahın erken ışıklarında evinizin önünde olan personellerimiz ve aracımız işe başlar.


Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.


Elektrikli ev eşyalarınız havalı naylon, streç gibi malzemeler ile paketlenmesi sağlandıktan sonra özel eşya boyutuna uygun olan içersine konulur.


Kumaş, deri, koltuk türündeki eşyalarınız ilk olarak streçlere daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılır.


Elbise dolabınız içerisinde bulunan giysileriniz şeffaf poşetler içine konulur ve daha sonra askılı elbise dolaplarımız içerisine konularak aracımıza taşınması sağlanır.


Alanya içerisinde güvenilir şekilde evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. alanya Asansör Kiralama , alanya Asansör Kiralama Şirketleri , alanya Asansör Kiralama Telefonları , alanya Kiralık Asansör , alanya 'da Asansör Kiralama , alanya Asansör Kiralama Firmaları, alanya Asansörlü Taşımacılık , alanya Asansörlü Nakliyat , alanya Asansörlü Taşımacılık Firmaları , alanya Asansörlü Taşımacılık Telefonları , alanya Asansörlü Taşımacılık Fiyatları , alanya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık , alanya Evden Eve Asansörlü Nakliyat , alanya 'da Asansörlü Taşımacılık , alanya Asansörlü Nakliyat Firmaları , alanya Asansör Kiralama , alanya Asansör Kiralama Firmaları , alanya Evden Eve Taşımacılık ,alanya Evden Eve Taşıma, alanya Evden Eve Nakliyat , alanya Evden Eve Nakliyatçılar , alanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları , alanya Evden Eve Nakliyat Telefonları, alanya Evden Eve Taşıma Telefonları, alanya Evden Eve Taşıma Firmaları , alanya Evden Eve Taşıma Fiyatları, alanya Evden Eve Nakliyat firmaları , alanya Evden Eve Nakliyat , alanya Nakliyat , alanya Nakliye Firmaları , alanya Nakliyeciler , alanya Nakliye Şirketleri , alanya Nakliye Fiyatları ,alanya Evden Eve Nakliyat Şirketleri alanya Şehirlerarası Nakliyat , alanya Şehirlerarası Nakliyat Firmaları , alanya Şehirlerarası Nakliyat Şirketleri , alanya Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları , diyarbakirda Nakliyat , alanya şehirlerarası evden eve nakliyat , alanya Şehirlerarası Ev Taşıma , alanya Şehirlerarası Ev Taşıma Firmaları , alanya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları, alanya Şehir İçi Nakliyat , alanya Şehir İçi Nakliyat Firmaları , alanya Şehir İçi Nakliyat Fiyatları , alanya Şehir İçi Nakliyat Telefonları , alanya şehir içi evden eve nakliyat fiyatları , alanya şehir içi evden eve Taşımacılık Cam türündeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı vb. eşyalarınız kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü koliler içerisinde taşınması sağlanır. Evinizdeki tüm eşyaların kaliteli bir şekilde paketlenmesi sağlandıktan sonra aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere eşyalarınız yola çıkar. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.